Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlakovou nádobu nebo presscontrol

Dobrý den,
zakoupil jsem toto ponorné čerpadlo, které je zavěšeno asi ve 24 metrech pod zemí ve vrtu 125mm. Bude lepší k němu koupit presscontrol nebo k němu dát klasickou nádobu s tlakovým spínačem? Budu to používat na běžnou zálivku, zahradní sprchu, záchod atd... U presscontrolu se mi zdá jednodušší montáž a údržba, ale nejsem si jist.
Díky moc za rady.

Coby, sepne a bezi. Z hlediska pouziti naprosto v pohode. Ostatne mam presskontrol na baraku 9 let.
Jediny minus je, kdyz nekde kape kohoutek nebo je podobna drobna netesnost systemu. System s tlakovkou sepne (treba) jednou za nekolik minut, presskontrol bude spinat co par sekund, pri vetsi netesnosi pojede furt. A to neni dobry - elektrika neco stoji a cerpadlo nema zanedbatelnej prikon.
Za me, klidne presskontrol, uzivatelskej komfort je stejnej jako u systemu s tlakovou nadobou, ale udrzovat rozvody v dobrym stavu. Pokud je rozvod kratkej, nevidim v tom zadnou prekazku.