Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s identifikací předmětu

Zdar chlapi, marně si s klukama v práci asi týden lámeme hlavu, k čemu je tahle věc. Délka 70mm, šířka 10mm, výška 30mm, materiál ocelový nebo nerezový plech, 2 kuličky o průměru cca 10mm. Vypadá to na nějakou svěrku, ale k čemu? :-)
Díky za tipy

[c3fc833f58164f6580d5017ebe57a47a.jpg]

Manželka si to koupila v 80 letech minulého století jako největší hit. Tvrdí že plechové ostří to srovnalo. Na podobném principu jsme v těch letech vyráběli naklepávače srpů a kos. Manželka to vyhrabala v z šuplíku, tak to máme doma také.