Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pokosová pila - křivý řez

Dobrý den,
mám jednu otázku. Pořídil jsem starší pokosovou pilu Einhell 2534, dle bývalého majitele jen jednou použitá (což pochybuji) ale to je jedno. Když se snažím uřezat prkno o šířce např 18cm, tak mám řez rovný, ale na konci cca 3-4 cm jakoby pila ujela a řez je křivý. Přiložil bych i fotku, ale nevím, jak se tady vkládají...
Neví někdo čím by to mohlo být, co by to mohlo dělat?
Zkoušel jsem a žádná vůle nikde není, pilový kotouč se zdá být rovný, tak nevím.
Díky za případnou odpověď

Se zarukou bych to videl tak 50:50 protoze pravdepodobne to nebude vada vyroby, ale spadlo to na zem nebo to jinak dostalo ranu. Krom toho je to reklamace po roce a je to vada ktera by se projevila hned. Na druhou stranu kdyz reknes ze si s tim nedelal a zjistil si to az ted a jestli je to treba z hobbymarketu nedelaj moc problemy je jim to jedno. Pripadne muzou v servise vymenit zniceny dily. Pokud nebudes chtit tohle absolvovat necha se to rozebrat a upravit (zalezi na stavu) napr. tyce zkratit sice ztratis kousek prorezu ale bude to rovny....