Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem striekanie brany-problem

zelezna brana s kovanymi prvkami-je na nej strieknuta 2x zakladna farba podla postupu vyrobcu,na to nastriekana vrchna,tiez podla postupu,ale na hranach presvita zakl.farba-kde je problem ?treba este 1 vrstvu?
je dobre na to este dat lak nakoniec? ak ano aky?
diky.

Dvakrát základ je dobře.Jedna vrchní je málo chce to aspoň ty dvě vrstvy.Ono také je důležitá kryvost vrchní barvy.Také není od věci aby barva měla přiměřenou konzistenci-hustotu aby z hran nestekla.Ono stříkání je také trochu o zkušenosti a rutině.Pokad použijete vrchní venkovní barvu tak lak je už zbytečnost.Dnes pokud chcete kvalitní odolnou barvu tak není od věci pokud máte v dosahu práškovou lakovnu nechat to tam udělat.Tam máte krytí na hranách stoprocentní.

Ano jak píší nahoře zkušenosti jsou potřeba a také správné naředění barvy. Ani jedna vrstva se nestříká najednou ( ale záleží na typu barvy) a k jednou stříknutému místu se vrací a doplní. Zas záleží jestli je to horizontální nebo vertikální plocha.