Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem striekanie brany-problem

zelezna brana s kovanymi prvkami-je na nej strieknuta 2x zakladna farba podla postupu vyrobcu,na to nastriekana vrchna,tiez podla postupu,ale na hranach presvita zakl.farba-kde je problem ?treba este 1 vrstvu?
je dobre na to este dat lak nakoniec? ak ano aky?
diky.

Ano jak píší nahoře zkušenosti jsou potřeba a také správné naředění barvy. Ani jedna vrstva se nestříká najednou ( ale záleží na typu barvy) a k jednou stříknutému místu se vrací a doplní. Zas záleží jestli je to horizontální nebo vertikální plocha.