Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné magneto nebo regulator?

Potřebuju radu, koupil jsem na ctyrkolku nove magneto protože na starem byly pryč některé magnety. Regulator je puvodni. Při volnobehu dava dobijeni 15,09 jakmile zapnu svetla tak spadne na 12,64...to mi nepřijde moc normalni takovy skok,nehledě na to, ze pak třeba už ani nenastartuju...myslite ze může byt špatne magneto? Na si totiž myslim ze kdyby bylo špatne tak nedava na volnobeh 15V....

Me nevadí ze dava 15V, zeptam se jinak, je možné když dava 15V aby bylo špatné magneto? A druhavec-vadi mi na tom to, ze když zapnu svetla tak mi to nedobiji a po zasaveni uz nenastartuju, proto musim jezdit s vypnutyma svetlama. Jak nekdo pise ze to je diky volnobehu ze pak se to zvedne, tak nejsem si jisty ale kdyz přidám plyn tak to ještě vic klesa...