Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zásuvka a žárovka pro pěstování bylin

Ahoj,
mám dotaz:Mám doma v bytě "foliovník" (něco jako tohle, lae menší https://www.bestseller.cz/files/pages/galerie/velikost-zakladni/zahradni-centrum-4patra.jpg ).
Co bych chtěl, je pěstovat nyní v zimě byliny a menší zeleninu. Chci do toho dostat LED světílko, aby na to stále svítilo. Udělal jsem výzkum a byla by to nějaká ultra-fialová LEDka. Nevím, jak mám ale proropojit zásuvku a žárovku. nevím jak na to. Máte nějaký nápad? ( v budoucnu před to chci dát časovač - ale to až někdy v budoucnu) Děkuji.

Pokud si koupíš led pro pěstování s paticí jako žárovka, tak ti stačí závěsná lampička do zásuvky a časovač do zásuvky. Vzhledem ke stupni nepravd o spotřebě LED svítidel je možná výhodnější pěstební žářivková trubice, ale nevím, jestli se dělá rozměr pro ten skleníček. Jsou určitě 120 cm. Osobně to zkouším na přisvícení u okna.