Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tekuta lepenka na strechu?

Zdravim, mame rodinny dom s plochou strechou izolovany ipou, ale tecie do vnutra, cela sa bude robit az na buduci rok, teraz som to chcel nejako polepit(co uz), mam doma tekutu lepenku den braven 2k, bude to stacit? diky

zatieklo to poriadne predtym, az tak, ze v jednej izbe uz opadava omietka, ta izba sa nepouzivala a bola tam zima, po zalepeni(?) strechy sa ale po poslednych dazdoch zacala omietka odlupovat este viac, predtym som tam ale pustil radiator, ze to necham ususit a teraz neviem, ci tecie dalej, alebo na to moze mat vplyv zapnuty radiator a vyssia teplota... diky za rady

Radiator podla mňa nie,ale podtieklo ti pod väčšiu časť strechy a musí sa to presušiť a až potom zbadáš či si trafil miesto pretekania alebo nie.To sú tie veci ktoré sa hneď ťažko hodnotia.Budeš musieť byť trpezlivý a sledovať to.