Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hobra +Mirelon

Zdravím.
Chci dělat laminátovou podlahu v patře kde není zrovna nejrovnejsi beton a také potřebuji co nejlépe izolovat od krocejoveho hluku.Napadla mě varianta fólie+5mm Hobra+2mm Mirelon. Jen mám strach aby už to nebylo příliš měkké a laminatove desky se moc neprohybali?

No ty nejhorší místa budu sterkovat, ale pořád to nebude jako nová podlaha a nějaký ty milimetry tam lítat budou.Spis mi šlo o to že jak hobru tak Mirelon mám doma a přemýšlím jestli kombinaci obou něčemu pomůžu nebo uškodim.
Jinak díky za rady.