Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Noční" proud -jak poznat, jestli ho zapnuli z rozvodných závodů?

Máme v bytě tzv. "noční" proud, používáme ho k ohřívání vody v bojleru. Včera a dnes jsem si všimnul, že doutnavka na bojleru svítí i dopoledne.

Než zítra zavolám do rozvodných závodů, jestli to tak zapnuli dálkově oni, lze na tom dálkovém ovládání a elektroměru poznat, jestli je skutečně ten "noční" proud zapnutý od nich nebo jestli je problém někde za elektroměrem?

Přikládám fotky elektroměru a přijímače HDO, poněkud rozmazané, ale pro ty co budou umět poradit to snad bude stačit.
[80039-d1a-jpg]
[80040-d2-jpg]

Tak jsem volal na infolinku distribuce. Prý nízkou sazbu tu máme od 21.50 do 5.50 a nikdy jinak. Ale pak po mých rafinovaných dotazech ta paní na telefonu připustila, že mohli mít nějakou výluku a výjimečně to mohli zapnout i v jiném čase. Tak jsem se zase dozvěděl kulové. Ale jak koukám, přepíná to, tak se v tom raději nebudu dál angažovat.