Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uřezat výfuk

Ahoj, chtěl bych se poradit, jaký použít nástroj na uřezání 50mm tlustého výfuku pod autem? Je tam špatný přístup takže z běžnou pilkou na kov by to bylo velmi zdlouhavé a fyzicky náročné a s flexou tam moc dělat jiskry nechci, když je to benziňák a budu řezat tak 40 cm od nádrže...

Pokud benzín neprosakuje nebál bych se ničeho.I plastová nádrž vydrží hodně.Než tady vymýšlet nějaký skopičiny s wolframovým lankem.
Takže první varianta flexa, druhá sundat výfuk komplet dolů a opravit a třetí vypustit benzín plus varianta číslo jedna.

Vypustit benzín nestačí. Pokud se bojí výbuchu, bohatě stačí i ty výpary, co tam v nádrži zůstanou. Ale i tak bych to fiknul flexou, pokud má strach z jisker, tak tam vrazí kus plechu na ochranu. Snad to pak nehodlá svařovat zpátky. Ještě jsem neviděl komplet vařenej vejfuk, aby nešel rozebrat.

Si to ti výrobci usnadňují co nejvíc, aby se pak napakovali ne servisu, OMG. Tož v tom případě dvakrát měř a jednou řež. Vem to flexou a nádrž zakryj kusem plechu, pokud se bojíš, že ji fikneš, proti jiskrám stačí kus kartonu. Pokud hodně panikaříš, postav si vedle sebe hasičák.