Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení cenové nabídky

Dobrý den, potřeboval bych posoudit cenovou nabídku na rekonstrukci střechy přístavby. Počítal jsem totiž s menší cenou, ale vůbec tomu nerozumím. Tak vás, stavaře, prosím o posouzení, zda je nabídka výhodná. Veškeré údaje o materiálu a provedení jsou v přiloženém obrázku. Předem všem moc děkuji.

Bohuzial budes to musiet zobrat, pretoze ako tu odznelo dnes je problem zohnat remeselnikov hlavne na drobnejsie veci. Viem to, pocuvam to z kazdej strany a zazil som si za psoledne roky aj sam, ci zu slo o prerabku kupelne, zateplenie domu, rozvod vody po byte, ci terenne pravy na pozemku.
Ak som aj niekoho k sebe dostal, vacsinou ked videli, ze sa jedna o mensiu zakazku uz sa neukazali alebo prestali komunikovat.
Je to smutne, ale zohnat kvalitnych majstrov za rozumny peniaz je dnes skoro nemozne.
Kedze mas jednu ponuku a silne pochybujem, ze ti pribudne dalsia budes musiet asi zobrat to co mas, alebo na zateplenie zabudnut.
Moznost c.2...spravit si to sam.