Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povolení na vrtanou studnu - problém

Dobrý den,
budeme dělat vrtanou studnu stylem geologický průzkumný vrt, následný hydrogeologický posudek, projekt, legalizace studny a kolaudace. No, problém je v tom, že soused mi řekl, že to dělám zbytečně, protože mi nepodepíše povolení. Na obci ovšem chtějí souhlas sousedů. Co se s tím dá dělat?
Díky
Honza

Svého času mi jeden známý říkal, že má studnu, kdosi v okolí si taky pořídil studnu a jemu se ztratila voda, musel si tu studnu nechat prohloubit a to prý ho nestálo pět korun třicet. Pokud soused má podobnou zkušenost, tak se nedivím, že se bude cukat.