Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výstupní proud baterie

každá baterie má údaj, jaký maximální proud z ní může "zařízení" odebírat, dá se díky paralelnímu zapojení baterií tato hodnota úměrně zvětšít?

To je chytrý. Takže krm jedné baterky navíc bude platit ještě za DC měnič. Navíc, kdyby chtěl baterky nabíjet společně, tak potřebuje balancér. Opravdu mi přijde jednodušší baterky zapojit paralelně, pokud budou nabitý, tak vyrovnávací (v tvé mluvě zkratovací) proud bude minimální.