Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FM modulátor v autě

Ahoj!

Díval jsem se po možnostech, jak si v autě pustit hudbu nejen z rádia nebo CD a našel modulátor, který se dá připojit přímo na anténu. Moje otázka zní - jak kvalitní mohu očekávat zvuk? Obyčejné transmittery jsem vyloučil, neb jsem u jiných zažil časté rušení a obecně kvalita zvuku spíše špatná.

Doplním, že se jedná o rádio Siemens CDR 2005 VDO v Opelu Vectra.

Díky za odpověď.

stejné řešení jsem aplikoval u Siemens NCDC 2015 (opel Omega), je to jednoduché a funkční. Místo panelu rádia jsem vstup vyvedl do jedné z volných bočních záslepek. Problém je jen v sehnání dostatečně kvalitního konektoru, většina těhle rozpojovacích stojí pěkne za prd.

EDIT: tak jsem to měl dokoukat do konce, u NCDC 2015 je to trochu jinak - tam se to vkládá ne na desku, ale mezi měnič a hlavní jednotku...nu což.