Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akumulačky náhrada dílu

Ahoj,potřeboval bych radu,v akumulačkách mě odešla součástka Tesla wk 669 55 750R K 25w-x1
na internetu nikde není k sehnání jakou náhradu mám použít? stačí jakýkoliv rezistor který má 750ohmu s 25w? děkuji za odpověd

Zrovna odporů bych se bál a trochu dražší tranzistory nebo integrované obvody jsou fejky s pravděpodobností, hraničící s jistotou. Číňan to vyrábí tak, že obrousí plast a umístí tam označení úplně jiné součástky. Navíc jmenovitá zátěž u podobných odporů je uváděna při umístění na chladič.