Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem polysteren lepení

Dobrý den , prosím , potřebuji pro psa do kánoe Samba udělat palubu ( jak je kýl dovnitř tak mi neustále přesedal a měnil těžiště) extrudovaný polysteren se taky na hranách drobí, ale nekteré spotřebiče jsou baleny v bílé hmotě podobné miralonu ( prý druh polysterenu) prosím o přesný název , nebo typ kde sehnat desku 60x80cm o síle cca 8 cm ,případně radu čím slepit . zkoušel jsem chemoprén,alkaprén a silikon a vždy se sloupne z jedné nebo druhé strany i po zdrsnění a odmaštění ,tavná pistole taktéž. Menší kusy cca 20x60cm bych sehnal od spotřebičů , pokud by byla rada čím slepit . kusy o síle 2cm jsem prošil provázkem ,ale již druhý den se provázek prořezal a desky se rozdělovaly. předem děkuji za typy a rady

Silkaflex zkusím , k tomu prošití sešil jsem provázkem desky cca 5 mm a jak píšu výše prořezal se ven , někdo mi psal použít postup čalouníků , ale nepřišel jsem co tím bylo myšleno. Shrnuto je vidět že tato hmota je stejně problematická na lepení jako PET láhve a asi půjdu do další varianty a tou je lehká dřevěná paluba na hranolkách o výšce kýlu. zatím moc děkuji