Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lodžie - teplo

Dobrý den,

nějaké rady jak snížit teplo na lodžii během léta? Je otočená na západ a zasklená, takže v letě tam je jak ve skleníku... napadli mě žaluzie, které by se přidělali k zasklení, ale nevím jestli to vůbec funguje... a vnitřní nebo venkovní?

tik.tak

pokud budou zaluzie vnitrni, urcite pomuzou, ale teplo se stejne do mistnosti dostane.. tato varianta je ale rozhodne levnejsi nez vnejsi.. vnitrni staci povesit na nosnik nahore a je hotovo.. vnejsi je potreba zajistit i kolejnickami po stranach, aby nemlatily do skla, kdyz fouka vitr

jina varianta je UV Folie, existuji i 100% prusvitne :)

Jedine a výhradne nacapené fólie z externého prostredia (z ulice), hlavne aby odrážali infra červené vlnenie porád pred dopadom na plochu ta het, heš, kuš, smerom susedom dole na parkovisko a neprešli priamo do hmoty skla, lebo by si mal v prípade lepenia z interiéru beztak plochu skla vyhriatu, ako veľké radiátory, masívne ohrevné telesá, "košilové teplíčko" ako v tropickom raji, že by si mohol smažiť na sklách vajcia v podobe chutnej praženice.

http://www.ravafol.sk/okenne-folie/protislnecne-folie/