Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miele S4 ecoline - propady výkonu

Dobrý den,
poslední dobou mi začal zlobit vysavač Miele S4 ecoline. Problém je následující, když s ním vysávám na plný výkon tak občas dochází k propadu výkonu ->vysávám, sníží se výkon(jak kdybych ho snížil o 3 úrovně) a za chvílí se vrátí na maximum, pomůže když snížím výkon o 1 stupeň ovšem u něj se to taky občas stane, že poklesne občas výkon. Vyměnil jsem triak, ale nepomohlo to. Nevíte co by to mohlo způsobovat? Může to být odrušovacím kondenzátorem nebo to bude spíš motorem? Děkuji.

Dobrý den,poklesy,nebo houpání výkonu většinou způsobuje kondenzátor na desce,máte ho hned vedle triaku na desce.Nedavno jsem toto řešil na vysavači elektrolux,těsně po záruce,nová deska s poštou skoro tisícovku,tak jsem začal řešit po svém.Kondik jsem nahradil kondiky z desky vyřazeného televizoru,sice jiné hodnoty,pospájeno na správné parametry a vysavač už přes půl roku běhá jako dříve.:-)