Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Mora im 630

Dobrý den,

dnes mi začala myčka hlásit chybu - rychle bliká ikonka skla a pípá. V návodu je chyba označená jako chyba tlaku vody nebo že myčka někde netěsní. Do myčky se mi dostala voda z umyvadla (máme spojený odpad) a po otevření dvířek voda vytekla. Nyní je však vše suché, po nalití vody do myčky a odpuštění vody nikde neteče.

Nevíme si rady, nevíte co by to mohlo být? Všimla jsem si, že u přívodu vody (jak je takový malý ohřívač) je prasklý kroužek, může to být tím?

Dobrý den, včera jsem řešil podobný problém na vestavěné Myčce Mora IM 631. Myčka po zapnutí a spuštění programu na mytí běžela cca 5minut a pak začala pípat a odčerpávat vodu do odpadu, po otevření dvířek blikal symbol skleničky se šálkem (rapid) - únik vody, nedostatečný tlak vody. Myčka předtím asi dva roky neběžela a tento problém se projevil po stěhování. Z myčky nikde nic neunikalo, bylo pod ní sucho a obě hadice byly průchozí a dobře připojeny. Dle informací, které jsem v průběhu řešení problému načerpal většinou na internetu by se problém měl řešit resetem myčky (což lze provést tím, že myčku jednoduše odpojíte od zdroje na cca 15 minut). Pokud toto nepomůže lze zkusit myčku ještě nahnout na bok (90 stupňů) - já nahýbal napravo :), jelikož je možné že se zaseknul plováček, který ovládá mikrospínač pro Aquastop ventil umístěný na přívodní vodovodní hadici. Nakonec jsem tedy problém vyřešil výše uvedeným postupem a myčka pracuje jak má :) Doufám, že to někomu pomůže.

Zdravím,
u mě se vyskytl stejný problém.
A to u myčky MORA VM632X.

Tak jsem myčku nepoužíval a objednal těsnění.
No a když jsem jej chtěl instalovat, tak po 4 až 5 dnech nečinnosti myčka přestala pípat.

Tak jsem těsnění schoval na horší časy.

Myčka funguje již měsíc bez pípání.

mh@cleverlance.com