Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatické spuštění vysavače při sepnutí nářadí

Zdravím.
Nedávno jsem koupil levnější prům. vysavač z lidlu. Nemá ale zásuvku pro nářadí, takže ani funkci automatického spuštění při spuštění nářadí. Máte, prosím, někdo nějaký návod na postavení takového zařízení, které by detekovalo spuštění nářadí a následně seplo zásuvku pro vysavač? Představoval bych si to jako bastl a to tak, že vykuchám rozdvojku (roztrojku) - jedna (nebo dvě) zásuvka pro nářadí, druhá pro vysavač. Děkuji za nakopnutí, kde hledat nebo za schéma.

Existují zásuvky Master/slave (no, spíš prodlužovačky s více zásuvkama), kde do primární zásuvky je strčen ovládací spotřebič a při jeho zapnutí se zapnou i další zásuvky. Šikový pro počítače, kde je připraven pouze počítač, monitor a repráky se sepnou dodatečně s počítačem.
Akorát nevím, zda by to zvládlo spínat vysavač o velkým výkonu a jak dlouho by to vydrželo.

https://www.conrad.cz/zasuvkova-lista-master-slave-s-prepetovou-ochranou-gao-6-zasuvek-antracit-stribrna.k610800
https://www.prodejdvd.cz/p/43814/masterslave-prepetova-ochrana-3m-6-zasuvek-cerna-led-indikace-logo