Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jawa 50 bez jiskry a já bez nápadů

Čau, dnes jsem šteloval předstih u pionýra. Po odzkoušení se chvilku rozjel a poté nastal zmíněný problém. Kondenzátor jsem vyměnil, dále indukční cívku, cívku na statoru, zkoušel jsem i fajfku, kabel, ale bylo to k ničemu, protože neni jiskra ani u kladívek, které jsem jemně vzal šmirglem. Díky za rady, už nevím, čím to může být. (odtrh je ok a ukostření taky)

Kladívko bylo dobře zapojené, ale bohužel nefungovalo což byl jeden z problémů. Další problém který jsem zjistil byla špatná cívka na statoru. Díky za rady, skoro celý den jsem nad tím bádal a vše jsem měnil z funkčního stroje až jsem se k tomu dostal.

VYŘEŠENO

|Kladívko a cívka|