Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sekačky

Zdravím potřeboval bych poradt s výberem sekačky. Zahradu mám velkou cca 1500m2. s převážne hustší trávou a lehce ušlapanou od psů.plocha rovná jen sem tam ovocné keře a pár děr co udělají psi. nebo krtek. Uvažuji o této https://cz.hecht.cz/hecht-5564-sxe-5-in-1-benzinov a-sekacka-s-pojezdem/ . celou dobu jsem používal elektrickou ale bohužel po xxx letech odešla.sice jsem to sní kosil celý den. tak ted chci neco co bude rychlejší. díky za tipy a rady.

Buď první, mas-li pozitivní zkušenosti nejen s jedním kusem .... aspoň se tazateli rozšíří výběr :-)

Ma par plastových dílů, ale je to hodně houževnatý nepraskavý plast a neni to pak těžké jako celokov, který stejne drive zrezavi, nez tyhle plasty rupnou ...

Mám už asi 9 let tuhle honda-hrg-465-c3-sde, a funguje.
Je relativně lehká, a na nádrž vrčím hodinu a půl.
Proč mluvím o plastech...občas člověk chytne lištou něco "nepříjemného" (pejskové něco najdou, vytáhnou a pak zapomenou, nebo babička motyčku atd. :-), a kdyby nebyla celokovová, tak nevím..no.
Jednou se mi povedla i moje vlastní vodovodní pozink zatlučená "dočasně" do země na rigl na vrata, pak zarostla travou, nůž se o ní zastavil, děsná rána, no a seču dál. Kdyby to byl nějakej bastl z Mounfieldu, tak má ohnutou klikovku a ...