Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wood burbing (spálení dřeva )

dobrý den chystám se na stavbu dřevěného stolu na zahradu a našel jsem toto video viz odkaz a zajímalo by me jestli je to mozne udelat i s autonabijeckou (má to někdo vyzkoušené) nebo jestli se to podarilo nekomu s necim jinim než z mikrovlnky děkuji

watch

ono sa tomu hovorí lichtenbergen figures
v preklade zásah bleskom
takže autobatéria na to nebude stačiť (niekedy nenaštartuje ani auto)
a ak náhodou nevieš si v kutilskej poradni takže trafo z mikrovlnky je prvá rada
druhá rada ak tvoje znalosti elektriky sú na úrovni obsluhy takže dokážeš zapnúť a vypnúť vypínač ale nedokážeš vymeniť vypálenú žiarovku tak ruky preč
ešte k tomu používajú sódu bikarbonovú (katalizátor)
niečo musí tu el.energiu preniesť medzi kontaktami
takže takto to vyzerá keď zasiahne blesk a prežijete to
https://www.google.sk/search?biw=1366&bih=662&tbm= isch&sa=1&q=lichtenberg+figure+on+person&oq=lichte nberg+figure+on+person&gs_l=psy-ab.3...9731.19353. 0.19794.20.15.5.0.0.0.248.1909.0j14j1.15.0....0... 1.1.64.psy-ab..0.4.648...0i19k1.K_pnxwrrCk4

a toto len tak na inšpiráciu
https://www.youtube.com/results?search_query=licht enberg+figure

PS: skúšal som trafo z mikrovlnky 1700W a bolo to málo pár čiaročiek