Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdotykový koš ECG BK42

Máme v kuchyni bezdotykový odpadkový koš BK42
[25925.jpg]
Asi půl roku celkem fungoval, pak začal různě zlobit, už jsem zkoušel polaborovat se střídavým výsledkem, i baterky jsem různě měnil. V poslední době koš otevíral víko, ale nezavíral, dnes přestal fungovat senzor. Tak než zase začnu šroubovat šroubky, a že je jich tam požehnaně, chci se zeptat, jestli s tímhle košem nemá někdo zkušenost, jak jej opravit.
Asi začnu věřit na existenci kurvítek.

Po své zkušenosti nedoporučuji pořízení tohoto koše (snad už ani není k sehnání) a chci se zeptat, zda s podobným košem, ale jiného typu, nemá někdo lepší zkušenosti, případně kde se dá koupit. Po elektrách tenhle sortiment, aspoň jak se dívám není moc k vidění.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Sice ne s tímto, ale Ćína jako Čína. Když jsem ho dostal pod stromeček klapal na mě chlebárnou jen j… nový
czcharlie 20.07.2017 19:40
czcharlie
Jestli je koš v záruce tak bych nic nešrouboval a dal na reklamaci. jinak zkusit přeleštit čidlo a p… nový
Altair1 20.07.2017 20:31
Altair1
odpoviem len na poslednú časť otázky,v sk takéto "automatické" koše rôznych výrobcov predáva už len… nový
audax 21.07.2017 09:24
audax
Takových shitových firem je víc, Sencor,Hama,Beko. nový
kozakl 21.07.2017 09:26
kozakl
Dobrý den, mě vydržel cca 4 roky, pak jsem ho rozebral a zjistil, že jak je ten hřebenový převod, ta… poslední
Mejdlo 08.02.2019 12:32
Mejdlo

Sice ne s tímto, ale Ćína jako Čína. Když jsem ho dostal pod stromeček klapal na mě chlebárnou jen jsem se k němu přiblížil až se ho vnuk bál. Prostě nové koště co dobře mete. Ovšem jak šel čas jeho nadšení postupně opadávalo. Přisoudil jsem to slábnoucím bateriím (čtyři tlusté "buřty", takže žádná láce) a když už koš skoro nefungoval plácnul jsem se přes kapsu, ať mají děti hlad, a koupil sadu nových baterek. Alkalických, ať něco vydrží a taky dodají větší proud. Jenže chyba lávky, lenivý koš zůstal i nadále lenivý. To mě tedy dožralo, tak jsem koš trochu prohlédl a elhle, vzadu zásuvka na externí zdroj, 9V 500mA. Zajásal jsem, větší napájecí napětí by mohlo znamenat lepší funkci. Chyba lávky, nezměnilo se nic. Víko se otevře nebo spíš jen pootevře jen když má dobrou náladu, když pomůžu rukou tak se nezavře, jen sebou mírně škubne. Šunt za nějaké dva litry, tedy cenu odhaduju, byl to dar.

odpoviem len na poslednú časť otázky,v sk takéto "automatické" koše rôznych výrobcov predáva už len sieť obchodov nay-shop,u vás v cz to bude možno rovnaké,v datarte to mávali tak cca 2 roky dozadu,dnes už to z ich ponuky zmizlo úplne...............u ECG je možné hovoriť o úspechu,pokial funkčnosť pretrvá aspoň prvé tri mesiace bežného používania,zrejme by bolo dobré aby spotrebitelia dali podnet na štátnu obchodnú inšpekciu,nech sa začne niečo konať a výrobky ECG sa zakážu predávať,osobne nepoznám nikoho,komu by výrobky tejto značky nejako dlhodobejšie fungovali bez nejakej poruchy,bez ohladu na to,či to bol stolný ventilátor,ponorný mixér,smootiemaker,kulma etc....

Dobrý den, mě vydržel cca 4 roky, pak jsem ho rozebral a zjistil, že jak je ten hřebenový převod, tak se tam pod něj cpal bordel a ten to brzdil. A ještě k tý elektronice, to čidlo s knoflíkama je pod slabou folií a ta se promačká, vzniknou tam díry, přez ketré se dostanou různe tekutiny a ten tišťák byl zoxidovaný, tak jsem ho lihem vyčistil a přez knofliky nalepil novou transparentní folii a maká do ted.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru