Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autoanteny

prosím vás jaké máte zkušenosti s nalepovacíma autoanténama. chci jí dát do fábie1 .nebo jakou doporučujete .Dík

Mám anténu na střeše a když stojím tak hraje dost stanic a jak se rozjezdu tak polovina přestane .jedine zkusit nějaký zesilovač ale nechce se mi to natahovat přes celý auto . neexistuje něco jiného ,nebo navrhněte

Pro prijimaci antenu beznyho FM rozhlasu pri delkach pouzivanejch v aute je temer putna, jakej kabel koax clovek pouzije. Bilej televizni je az luxusni volba co se utlumu tyce. Dulezity je udelat to poradne, z jednoho kusu nebo kdyz uz to musi bejt, tak rozumne propojeny, zadny kroutiho svorky.
Tady v tom pripade spis cuju, ze auto produkuje nejaky vyznamny, ale kmitoctove vzdaleny ruseni, ktery zahlti vstup prijimace. Idealni reseni by bylo odruseni auta, pouzitelny pasmova propust mezi antenou a autoradiem.
MMCH, pokud mam pravdu, predzesilovac situaci jenom zhorsi.