Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sádrový terč na praskliny

Zdravím, na fasádě domu máme praskliny a chci je zamáznout několika sádrovými terči, abych mohl pozorovat, jestli pracují nebo ne. Jak silnou vrstvu sádry tam dát? Stačí jen přemáznout slabší vrstvou nebo radši více sádry a dát jí více do praskliny, aby přes ní nebyla jen šlupka?

A jak poznám potencionální problém? Popraskáním sádry?

Žádná změna neproběhla, jen poslední 3 sezóny se tam jezdí jen o víkendech a tak v zimě přes týden promrzá a o víkendu zatápíme, ale ty praskliny už tam byly předtím. Jen nevím, jestli se nezvětšují. Ty praksliny jsou jen na štítu, jinak na celé chalupě ani jedna... Dokonce jsem našel na půdě prasklinu (u štítu), která je celá vyplněná nějakou montážní pěnou. Důvod nevím, ta to asi nezachrání...