Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá díra v plechovém sudu

Ahoj, na zachytávání dešťové vody používáme starší plechový sud, ale na dně se objevila malá dírka přibližně 3 mm. Mám doma silikon (univerzální a sanitární) a střešní tmel, který jsem použil na opravu praskliny v ipě. Dá se něco z toho použít?

Kde je to "TU"? Pokud to není přes půl republiky, možná bych si tam pro dva kousky zajel.

Zdroj je ve Velvarech, přes zaměstnance, ale na bazoši jsou po celé republice - Benešov 300, kus od Kladna píše 100litrů za 150,- ale na obrázku má IMHO 200 litrů. Směrem na východ cena roste :-)
Osobně vidím jako konečné řešení IBC kontejner, je to drahé, ale i bez klece to vydrží dlouho a zabere to míň místa, než kaskáda sudů.