Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se septikem

dobry den,
mam problem s pulrokem starym dvoukomorovym septikem. prepad mam napojen na jimku a jimka pak do kanalizace. dnes sem kontroloval jimku a byla plna kalu ze septiku (hustči kal).ktery jimku ucpal. (na odtoku mam projistotu jeste nerezove sito). na septik je napojen pouze wc. nevim cim to je a ani nevim jestli to je normalni. muze to byt tim ze pouzivam wc net?
dekuju vam za vsechny odpovedi

Já jsem přesvědčen, že septik musí být tříkomorový. V první komoře se zachytí, aby plovoucí části se nedostali do střední části, kde se zachytává husté. Třetí komora je výtoková, kam se dostane jen to řídké přepadem z druhé části.

Jak máte rozděleny komory Vy? Vám asi chybí přepážka mezi hustým, odhnívajícím a odtokem.