Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč vytékají baterky?

Dobrý den. Zajímalo by mě, čim to je, že v přístroji vytečou baterky? Kvalitní alkalické baterie.. Stalo se mi to teď v používaném zastřihovači nosních chloupků Philips a v nepoužívané LED svítilně od vietnamců..

U každého přístroje je v manuálu napsáno že pokud jej nepoužíváte delší dobu tak baterky vyjmout.V tom případě bych ani neřešil jakou značku zrovna používáte.V podstatě to je jedno.Osobně kupuji Varty pokud jsou v Kaflandu ve slevě.