Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka Elektrolux vyhazuje jistič

Zdravím.
Máme pračku Elektrolux EWF 14780 W. Vše na ní funguje jak má, ale když se má roztočit buben, tak to zvláštně zabzučí a cca za 3 vteřiny to vyhodí jistič. Buben se otáčí volně oběma směry, na desce s elektronikou taky nevypadá nic vypáleně. Vypadá to asi na špatný motor, nebo by to mohlo být ještě něco jiného - nějaké relé na desce?
Děkuji za případné reakce.

Může to být cokoliv.. ale zkuste se podívat třeba na ohyb síťové šňůry těsně u vidlice do zásuvky pohledem a případně s ní zahýbat, jestli v ní nejsou drátky ohybem popraskané a v místě obybu vyhřáté a propálené, jestli to není nějak vidielně opálené nebo divně cítit..?

Nakonec asi stejně zavoláte do servisu, například do Lavamaxu na Budějovické, nebo podle vašeho místa bydliště a tam vám řeknou, at ji přivezete.