Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde sehnat levné svorky na stůl

Netušíte, jestli a pod jakým značením se dají někde sehnat za pár šupů takovéhle primitivní šroubovací svorky na stůl? Nic komplikovaného, ohnutý plech, v něm díra se závitem, šroub s podložkou na konci, na desku v rozmezí tak 1–3 cm... ale všude za podobné nesmysly chtějí kolem stovky až tří za kus (v závislosti na účelu, ke kterému to má sloužit)

[table-clamp1.jpg]

Nejlevnější podobné zařízení, na které jsem zatím narazil, jsou síťky na stolní tenis, ze kterých by bylo potřeba upajcnout ty tyčky:

[https://im9.cz/iR/importprodukt-orig/fdf/fdfc70459 36fa1bb4c4b999043db8631.jpg]

aspoň na pásovinu

Pásovinu "umlátíš" ve svěráku, ale není to nic moc a chudák svěrák.
Jednodušší bude při grilování si to nahřát a ohnout za tepla.
V té ohýbačce z odkazu tak max. 2mm plech. Kdybys potkal někde při práci klempíře, tak ti to z 20mm pásoviny ohne v klempířské https://www.google.cz/search?q=oh%C3%BDba%C4%8Dka+ na+h%C3%A1ky&client=firefox-a&rls=org.mozilla:cs:o fficial&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi4gdq wsfvSAhUJtxQKHXvYCeQQ_AUICCgB&biw=1920&bih=897#img rc=wa0C8OoxxejthM:]ohýbačce na háky.
[/url]