Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím lepit obklady na umakart?

Dobrý den,
Chtěl bych obložit panelákovou umakartovou koupelnu dlažbou ale nevím jestli použít lepidlo na dlažbu nebo akrylátový tmel vzhledem k pružnosti umakartu. A taky jestli spárovat spárovací hmotou nebo zase tmelit nějakým lepším tmelem? Budu vděčný za každou radu. Děkuji.

Zdravím, taky jsem lepil dlaždičky na umakart v paneláku a lepil jsem je normálním silikonovým tmelem PT 911. Na dlaždičku jem dal jenom malé bodky ve tvaru pětky na kostce člověče nezlob se a věřte drží to jak židovská víra. Když jsem chtěl druhý den jednu dlaždičku odlepit, utrhl jsem ji i s kusem umakartu. Už to mám víc jak 15 let a stále drží.