Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geberit WC a napojení na přívod vody

Dobrý den, zajímal by mne Váš názor na napojení vody na vestavné WC Geberit. Instalatéři mají používat flexibilní gumové hadice s nerezovým opletením. Jenže se doporučuje výměna těchto hadic cca co 5 let. A pokud je WC vestavné, tak se k výměně této hadice nedostanu a bourat to co 5 let je nesmysl. Jaký na to máte názor, případně jaké připojení vody volit?
Díky za odpověď.

Gumové opancierované hadice predstavujú najväčšie svinstvo v dejinách ľudstva, tie prasknú aj nové.

Hľadaj antikorové rúry zn.: Inox. Dajú sa ohýbať takmer na mieste o 90-180° z dôvodu jedinečného profilu, nepotrebuješ kolienka, fitingy, závitnicu, rezačku, pritom vydržia večne a hlavne udržia vysoký tlak do 60 bar pri 120°C, tj. desaťnásobne viac než je v bežných sústavách:

http://www.imperialshop.sk/Nerezove-rurky-EUROTIS- voda-c91_805_2.htm

Stačí ti požičať v malom kufríku obslužný HW určený k ohýbaniu a výroby koncovky. Na dlžke rúr nezáleží, kopíruješ ním murivo, výseky do prekladov podobne, ako s elektrickými káblami tj. v jednom kuse rúry, ako z plastelíny.

Vymysleli kapitalisti, nie lúza boľševikov v CCCP naštepených NKVD-KGB mafiou vrahov, prípadne eštébáci na VUML či experti kvasení PF ÚK v Plzni.