Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připevnění bez vrtani

Dobrý večer všem,

chci požádat o radu, již jsem hledala na netu, ale marně.
Potřebuji pripevnit věšákovy panel, máme cihlový dům, nové omítky. Jedná se o to, že není možné vrtat, protože v tom místě se nachází skříňka s El. pojistkami a vedou od tamtud kabeláže.
Je třeba nějaké lepidlo, které přilne na omítku a zároveň udrží tíhu vesaku + se musí počítat s tím, že tam budou i viset nějaké bundy.
Na internetu jsem našla, ale pouze na hladké povrchy, koupelny atd.

Děkuji za všechny rady.

Bára

Něco podobného mě taky napadlo. Ale nevypadalo by to dobře. Nebo si to aspoň neumím představit. Panel má šířku cca 70 cm. Ty kabely vedou tak nějak všude, ale odhaduji cca 120-130 cm. Je to zkrátka přímo tam, kde potřebuji vesak umístit. Poslala bych foto pro bližší představu, ale nejde tady vložit. A jaký máte názor na toho mamuta?

Poslala bych foto pro bližší představu, ale nejde tady vložit.

Musíš se zaregistrovat.

A jaký máte názor na toho mamuta?

Mamut je dobré lepidlo, ale je hodně tuhé, takže je možné, že by věšák byl kousek od stěny. Také velmi často používám lepidlo jménem "tekuté hřebíky", drží tak stejně jako mamut, akorát není tak tuhý jako mamut.

Panel má šířku 70 cm. A jak je vysoký? Jestli je to jen třeba dva cm, tak je problém, kór jestli na něm věšáčky třeba jsou pár cm vystrčené. Pár mokrých bund a bude to páka jako prase. Jó kdyby tak ten panel byl třeba 20 cm vysoký (nebo by jej bylo možné takovou plochou podložit), tak to by při kvalitní omítce mohlo vydržet dlouho.