Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je ledničce zima?

Ahoj dneska jsem přijel na chalupu a mrazák u ledničky byl rozmrazený. Je to jednokompresorová. V baráku bylo pouze 4,8 stupňů. Je to vlastnost té ledničky že potřebuje teplo aby mrazila?

To nemohla, udržuje tam teplotu kolem 12-15 stupňů. Spíš jí vypla, protože jí nepotřebovala, ale po zimě jí zapnula a už nechladila. Tak právě řešila, jestli jí může takhle vypínat (už má novou) nebo radši nechat běžet.