Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem akuvrtačka ..nabíjení

Dobrý den, před časem jsem přišel o nabíjecí stanici k akuvrtačce Metabo BSZ 12 impuls (vzhledem k tmu že jsem akutně potřeboval dělat tak jsme obratem koupil jinou a tuto odložil na někdy ) ... k mému dotazu : jakým způsobem lze nabít akumulátory bez origo nabíječe? nový za cca 3000 již ke staršímu stroji kupovt nehodlám a vyhodit jinak funkční vrtačku se mi také nechce :-)
Díky

To se ji vyslovene musi libit]:(
Pack je nekolik baterek do serie, kvuli dosazeni vyssiho napeti. Problem litiovejch baterek je, ze vubec nejsou stejny a rozjizdi se. Z celkovyho napeti packu tak nelze urcit, jak jsou nabity jednotlivy clanky, jeden muze mit malo a soused uz je prebitej - a prebijet lionky fakt neni dobrej napad:x:.