Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myčka AEG Favorit hlásí chybu C3-Vypustila vodu a čerpadlo neustále jede i když myčku vypnu

knoflíkem a nic nesvítí tak je čerpadlo v chodu. Je to na programu před nadávkováním kapsle, tedy
po namočení a při vypouštění vody. Ta je vypuštěná a když při otevřené a zhasnuté myčce naleju
dovnitř nádobou vodu, čerpadlo ji vyčerpá z myčky pryč. Co s tím? Museli jsme myčku vypnout na
el.hodinách. Děkuji za radu a doufám, že nebudu muset před Vánocemi kupovat novou. S přáním hezkých
svátků ještě jednou děkuji za radu. Babča Líba

Co jste babco Libo s myckou presne udelala? Stalo se mi to same. Vypnula jste nejprve pojistky? A potom? Cidtila jste sitko, pokladala mycku na bok nebo odsavsla vodu ( ja tam zadnou nevidim) dekuji moc. Marcela