Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geberit(wc)- jak vyndat střeva

Mamce mé přítelkyni protéká wc, bohužel nemá klasickou nádržku, kam člověk vidí, má geberit, což je vysací záchod.
Sundat všechno co se dá umím, ale jelikož je ta díra ve zdi hrozně malá, strčím tam jenom jednu ruku a zajímá mě, jak můžu vyndat ten střed z té nádržky, točit s tím? nebo to je dole na nějaký háček? Potřeboval bych tam vyměnit to těsnění, už mám nové a fakt se bojím, že tam něco zlomím.

Asi dost záleží na podmínkách(hlavně typ vody a intenzita používání), ale určitě není pravda, že se to nekazí a neopravuje. To by byl první mechanismus na světě, který by nepodléhal stárnutí a opotřebení. Myslím že se zázrak nekoná, že k poruchám dochází, ale narozdíl od klasického splachování, které si většina lidí opraví sama, na tento si ta většina bude muset pozvat vodaře. Tak proč by vodař nedoporučoval, vždyť je to jeho chleba.