Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem zahradního domku

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s výběrem zahradního domku.:?: Chtěla bych plechový domek, rozměry něco okolo 2,5 m x 2,5 m. (Nemusí to být přesně) A zajímalo by mě jestli máte s nějakou konkrétní značkou zkušenost. Já pokukuji po domcích Arrow, ale nejsem si pořád jistá, který si vybrat. Pokud by mi dokázal někdo poradit budu velmi vděčná. :-)

Potřebuji ho jen na uskladnění zahradní techniky, nářadí a nějakých těch maličkostí.
Taky jsem se dívala po dřevěnných a líbí se mi více, ale je to finančně úplně jinde.
Dívala jsem se že dělají ty plechové i v imitaci dřeva a nevypadá to špatně. :)
Vy máte zkušenost konkrétně s tím domkem Arrow? Nebo jen s nějakým dřevěnným? :)

Ked mas doma sikovneho muza, ktory ma cas a ty trpezlivost, alebo particku kamaratov mozete ist aj do dreva...svojpomocne.
Toto, co som tu odprezentoval (http://kutilska.poradna.net/a/view/115087-staviame -budu-svojpomocne-iii) ma vyslo asi na 1200-1500 eur (35-40k). Podlahovo porovnatelna buda/zahradny domcek som najlacnejsi nasiel na nejakom ceskom webe za 125k CZK (iba material bez stavby), cize odhadujem, ze s dopravou a postavenim tak 135-140k.
Odhadujem, ze keby staviate tebou spominani rozmer budu naklady 300-400 eur a to si na cene rovnakeho domceka z plechu.

Děkuji moc za typy. Trochu jste mě s těmi krádežemi vylekal, ale u nás se nikdy nijak extra nekradlo. A možná i proto je jednodušší mít levnější domek ne ? Ať pak tolik nelituju, kdyby něco rozbili. No já jsem teda pátrala po nějakých konkrétních domcích a našla jsem tento - http://www.e-zahradni-domky.cz/domky/eshop/35-1-Pl echove-zahradni-domky/0/5/253-Plechovy-domek-300x3 01-LAN-ST-368 ten se mi teda moc nelíbí vzhledově, ale má dobré rozměry. Ale nejvíc se mi zalíbil tento - arrow-euro-dallas-86
Potřebovala bych ho už co nejdříve koupit a objednat. U nás už napadlo i trochu sněhu. :O Tak pokud by jste mi dokázali poradit jaký se vám třeba líbí, nebo který si myslíte že je kvalitnější. Budu moc vděčná.

Těžko radit, když nepíšeš, co je to za zahrádku, kde je, jaké aktivity tam hodláš vyvíjet.... Kdybych já si teď pořizoval na svou zahrádku zahradní domek, tak ne jen na vercajk, ale i abych si tam dal nějaké křesílko, případně i stolek co mi zbyl když jsem si domů pořizoval nový nábytek, a mohl si tam mohl sednout a dát svačinu. A taky bych chtěl, aby v tom domku bylo okno.
A jak píšu, nějaké dražší věci co by se mohly hodit i někomu jinému bych tam nenechával.
Já mám zahrádku v téhle zahrádkářské kolonii - ten domek v odkazu není můj:
vEJCehMeWqw