Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seřízení dveřních závěsů roto plastových dveří

Mám 8 let nainstalovaně plastové vchodové dveře. Zjistil jsem že se mi dveře odklonili v horní části (při zavírání se v dolní část dveří dotkne rámu dveří a já je pak musím dotlačit zkroutit aby dosedly).
Nevím kde naštelovat přítlak horního pantu. Kování je asi ROTO PS27. Kování má shora vybrání jako pro imbus, ale po nasazení imbusu se začne prohýbat (je z plastu) a bojím se že strhnu plastovou vložku. Jak to mám seřídit?

Aha, promiňte. Tak to by se mělo seřídit tím plastovým imbusem. Na netu se dá najít, co se čím seřizuje. Zkuste přímo stránky Roto nebo youtube. Myslím, že sám jsem to zde našel. Ty plastové imbusy seřizujte, jak psal rádce nade mnou, po vysazení dveří nebo po lehkém nadzvednutí. Jinak ten imbus zničíte. U mě šlo točit horním a dolním plastovým imbusem, ale středním ani náhodou.