Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zábrana proti propadu zeminy

Máme postavený plot dříve, než jsme stačili zarovnat návozem hlíny pozemek. Potřeboval bych poradit, čím zakrýt mezeru
mezi zemí a podhrabovou deskou, aby až se bude navážet ornice a rozhrnovat, aby se tou mezerou pod podhrabovou deskou
nesypala sousedovi na pozemek. Viz přiložené foto.
Nabízí se dát tam další podhrabové desky, jenže těch plotových dílů, kde je mezera je 12, takže je to nejdražší řešení.
Děkuji za nápady.

Jestli tam další podhrabová deska vychází, tak pak bych je tam dal. Přeci jen je to nejlepší možné řešení a bude to na zbytek života / životnosti plotu.

Cena desky je cca 500,-, takže to bude nějakých 6000,-. A to se určitě dají sehnat levněji...

Trochu nechápu, proč ses rozhodl mít terén o 20 cm výš než soused? Pokud trváš na navýšení, dal bych ty desky. Pokud na navýšení terénu netrváš, tak bych pozemek srovnal do ztracena na stávající výšku u plotu. Podhrabové desky, které tam máš bych spustil na zem a když by mezera mezi pletivem a deskou vypadala blbě, tak bych spustil i pletivo o něco níž...

před rokem v srpnu jsem v Hornbachu koupil za 29kč/ks ;-) Jestli ho máš někde blízko, zkus tam zavolat, za kolik ho tam mají nyní... Třeba se ta sleva opakuje. Koupil jsem jich 42ks a žádný problém. Až v červenci jsem většinu zabudoval. Do té doby mi ležely na rovné zemi až 3ks na sobě. Něco opřené. Žádný se nezlomil. Zřejmě stand.kvalita