Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Udupaný trávník

Dobrý den,
na dvoře mám velkého psa a ten úplně udupal trávník (až na hlínu), prosím, existuje nějaké odolné osivo které by tam vyrostlo i za provozu a tráva vydržela? Pokud ano tak které. Děkuji.

Také mi doma psi (Trpasličí pinčové) ničili trávník kolem plotu až vždy nezbylo nic jen hlína a po dešti pěkné bahýnko. Zkoušel jsem různá osiva i zatravňovací plastové dlaždice. Nic v tomto případě nepomáhá. Obávám se, že pomůže jen jedno. Mám od tohoto problému pokoj od té doby, co jsem použil toto : https://www.obrazky.cz/?q=z%C3%A1mkov%C3%A1%20dla% C5%BEba&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz& utm_medium=hint&utm_term=z%C3%A1mkov%C3%A1%20dla%C 5%BEba&utm_content=obrazky ;-)