Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava venkovní stěny pod schody s kamenným kobercem

Jaký materiál použít na stěnu?
Viz fotografie.
Z těch schodů bude na stěnu stékat voda. Možná že nejlepší bylo dát pod kamínky kousky plechu s převisem, ale pozdě bycha honit.
Ohoz stěny by měl být trvanlivý, ale také pěkný. Nejedná se o velkou plochu, takže vyšší cena nevadí.
Děkuji.

kamenný koberec sa dá dať aj na stenu (urobia ho na rovnej podlahe a prilepia ako obklad)
ale to ti mali navrhnúť a a urobiť najprv a potom schody
takisto sa dá použiť aj vymývaná dlažba majú aj obkladové prvky
ale to takisto to malo byť najprv a potom schody
už ma napadá len "razená omietka" opýtaj sa strýčka Googla (toho druhého čo ukazuje obrázky)
ale už po tretí krát píšem že najprv si mala urobiť stenu a nechápem že "tá firma" čo to robila schody ťa nevarovala veď to bočné pravé ukončenie schodov je príšerné a obávam sa nejako nadviazať na to respektíve to rozumne prepojiť s iným typom omietky bude problém