Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava stěny před malováním

Zdravím,

vezmu to stručně. Bude se malovat stěna ale není rovná ( 9 ) a strop ( 9 ) je tak nějak jako všude. Je to panelákový byt a tohle jsou ještě ty rovnější stěny, které je možné najít. Tuhle stěnu bych nerad škrábal až na panel a znova štukoval. Je možnost jak to lokálně zarovnat ať to po přemalování není poznat?

Už se mi ze všech těch diskuzí a článku o tom jestli je lepší stěrkovat nebo štukovat dělá šoufl. Dost podstatný problém je, že návody jsou na nové rovné stěny nebo po oškrábání na hladký panel. Tohle není "zrnité" jako štuk a není to ani hladké jako stěrka.

Za nápady díky :)

Ja pouzivam na srovnani nerovnosti uniflot. Dobre se stim pracuje a dobre se to brousi. Ale rozhodne at se pouzije cokoliv, vzdy se to pak pozna. A rozhodne si stim clovek musi vyhrat. Takze pokud se ocekava nejaky zazracny pripravek, ktery se nanese a uz se stim nebude muset nic delat a nikdo nic nepozny, tak ten neexistuje.