Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodav barvě

Dobrý večer. Do nově otevřené plechovky Eternalu (syntetika) jsem omylem nalil téměř 1 dl vody a důkladně zamíchal:-). Svůj omyl jsem poznal až když jsem chtěl barvu nalít do stříkací pistole. Co teď s barvou? Dík za rady.

No asi nechat odstát a ona se voda oddělí,je to jen emulze a syntetická barva by se neměla vodou dát ředit,čili ani spojit.Jen musíte kouknout,jestli voda vyleze na povrch nebo zůstane u dna.Dost by se to dalo asi urychlit v centrifize,což asi nemáte,tak alespoň občasným poklepáváním plechovkou.