Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je rozdíl mezi horkovzdušným fritovacím hrncem a horkovzdušným hrncem

Horkovzdušný využívá tepla vyrobeného halogenovou žárovkou a toto je rozháněno ventilátorem kolem upravovaného jídla.Je to pečení s minimem tuku.

Horkovzdušný fritovací hrnec využívá horký vzduch a kombinaci horkého oleje, ve kterém je potravina míchána lopatkou.Potřeba jen lžíce oleje, tím jak se potravina obrací v oleji pomocí lopatky, je opékána horkým vzduchem.

Děkuji za technické objasnění! A co by jste mi doporučil si pořídit. Příjde mi to totiž zcela stejný systém, až na tu lopatku. Každý typ má nějaký zdroj tepla, ventilátor na cirkulaci vzduchu. Oleje můžu přidat i do horkovzdušného hrnce. Je nějaký rozdíl v kvalitě připraveného jídla nebo zaměření na jiné použití (smažení, pečení, grilovaní atd.)?

děkuji