Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je rozdíl mezi horkovzdušným fritovacím hrncem a horkovzdušným hrncem

Horkovzdušný využívá tepla vyrobeného halogenovou žárovkou a toto je rozháněno ventilátorem kolem upravovaného jídla.Je to pečení s minimem tuku.

Horkovzdušný fritovací hrnec využívá horký vzduch a kombinaci horkého oleje, ve kterém je potravina míchána lopatkou.Potřeba jen lžíce oleje, tím jak se potravina obrací v oleji pomocí lopatky, je opékána horkým vzduchem.

Děkuji za technické objasnění! A co by jste mi doporučil si pořídit. Příjde mi to totiž zcela stejný systém, až na tu lopatku. Každý typ má nějaký zdroj tepla, ventilátor na cirkulaci vzduchu. Oleje můžu přidat i do horkovzdušného hrnce. Je nějaký rozdíl v kvalitě připraveného jídla nebo zaměření na jiné použití (smažení, pečení, grilovaní atd.)?

děkuji

Ten druhý je spíše jen na to fritování na minimu tuku.Hranolky to promíchává, olej se obalí na hranolky a horký vzduch to smaží.I na ty omáčky by se to dalo použít, nemusíte míchat.

Věříte, že i smažit se dá zdravě? TEFAL FZ 300030 ActiFry je přístroj s novou technologií, která umožňuje připravit 1kg hranolků obsahujících pouze 3% tuku. Takže vám stačí jen jedna lžíce oleje.