Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno podložení kubíkové nádrže

zdravím
máte někdo tip, čím podložit kubíkovou nádrž? Paletu má kovovou(pozink). Dole je výpust. Je ale jasné, že pokud stojí nádrž s paletou na zemi, tak z ní nedostanu do kýble cca 15cm vody(150litrů). Chci ji tedy vyzvednout nad terén. Na co ji postavit?
Napadlo mne udělat z roxorů konstrukci(svařit je), tu položit na kachličky a nádrž na konstrukci.

Jak hrubé kachličky?
Jak silné roxory?

Děkuji

Řešení:

díra do země,potom ztracené bednění vylít betonem jako nohy

Jestli ti nevadí se ohnout. Umístí nádrž pevné na zem. A pod výpusť vykopej čtvercovou díru do které se vejde konev tu výplň stráceným bedněním at se ti nezasype a vyřešeno. Tak se trošku ohnes hold no :). Nemusíš se bát že to časem shnije spadne na dítě, psa či tebe. Přece. Je to jenom tuna váhy.

Zdravím.

Nádrž jsem dal na podstavec podobný paletě, který jsem udělal z tvrdého dřeva. Když se podloží /15 cm/, přežije tě. Kouhoutem vypouštím jenom před zimou. Do nádrže jsem dal čerpadlo, kterým zalévám po celé zahradě. Na nádrži mám kouhoty, které si podle potřeby přepnu na různé okruhy. Nevím ale, jestli máš proud.... Do nádrže mám svedenou deš´tovou vodu. Pokud není, dopustím ji ze studny.