Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sádrokarton

Dobrý den, dá se dat na sádrokarton obyčejná jemná štuková omítka jako fajnova a pak natery nebo je na to nejaka spešl směs ?? Jedna se o vnitrni pokoj.. Dekuji

Ono na sádrokartonu drží ledacos. Pokud chce tazatel pouze pohledově sjednotit povrchy zděných konstrukcí a konstrukcí ze sádrokartonu tak může po penetraci rovnou štukovat. Jestli chce ale zároveň eliminovat i praskání v místě napojení konstrukcí tak nejdříve lepidlo s perlinkou a až pak štuk.